שאלות ותשובות

מהם השירותים ש־Parrot3D מציעה?

יצירת סיורים וירטואליים למכירת נכסי נדל"ן, מדידות לאתרי בנייה ושיפוץ, סריקות תלת־מימד לאתרי בנייה לצורך מעקב תשתיות, מדידות, בקרה ופיקוח באתר, וסיורים וירטואליים באתרי אירוח ותיירות.

באילו טכנולוגיות משתמשת Parrot3D ליצירת הסיורים הוירטואליים?

אנחנו משתמשים במצלמות החדשניות והממשק של Matterport לטובת יצירת ואיחסון הסיורים. למאטרפורט המצלמות מהאיכותיות בשוק היום עם מגוון אפשרויות ותוספות בכדי להפוך את חוויית הסיור הוירטואלי שלכם לטובה ביותר.

האם ניתן לשתף עם אחרים את הסיור הוירטואלי שלי?

בוודאי. הסיור ניתן לשיתוף בקלות בכל רשת חברתית, ואף לשליחה כקישור בוואצאפ באופן פרטי. בנוסף ישנה אפשרות לקבל קוד להטמעה פשוטה באתר האינטרנט שלכם.

תוך כמה זמן מהסריקה אוכל לקבל את הסיור הוירטואלי?

תוכלו לקבל את הסיור שלכם עד 48 שעות מסיום הסריקה.

האם אנשים יכולים לשהות בחלל בזמן הסריקה?

אנחנו ממליצים לפנות את החלל בזמן הסריקה לצורך קבלת סריקה נקייה ופתוחה לחלוטין. עם זאת, אם מדובר במקום או חנות שאין אפשרות לפנות לחלוטין, ניתן בכל זאת לבצע את הסריקה, ואנחנו ממליצים פשוט להישאר במקום ולא לטייל.

האם ניתן להכניס פרטים לתוך הסריקה?

בהחלט, ישנה אפשרות להכניס תגיות עם הסברים ואף לינקים במקומות שונים במרחב הסיור. אדריכלים ומעצבי פנים יכולים בקלות לפרט את יצרני הריהוט ופרטי העיצוב, מתווכי נדל"ן יכולים להכניס פירוט לדירה בתוך הסיור ולוודא שהקונים הפוטנציאליים לא יפספסו כלום.

איך מכינים את המקום לפני סריקת הסיור?

מאוד חשוב לדאוג שהחלל מוכן לצילום לפני הסריקה, האירגון והסדר של המקום מאוד חשובים לצורך הניראות הסופית של הסריקה, ורצוי לדאוג שיהיה מסודר ומתוקתק בדיוק כמו שהייתם רוצים שיראה בסופו של דבר בסיור.

לא מצאת את השאלה שלך?

סריקת תלת ממד, סיור וירטואלי לנכסי נדלן, צילום סיור וירטואלי, מאטרפורט
סריקת תלת ממד, סיור וירטואלי לנכסי נדלן, צילום סיור וירטואלי, מאטרפורט