שירות

סריקות תלת־מימדיות לאתרי בנייה

קבלנים! רוצים לשפר את האיכות והיעילות של הבנייה באתרי הבנייה שלכם?
הסריקות התלת־מימדיות מספקות סיור תלת מימדי מדויק לצורך בקרת איכות, מדידות והצגה ללקוחות.
תחסכו את הזמן והכסף שלכם ותתחילו לעבוד עם סריקות תלת־מימדיות

בקרת איכות

מדידות

הצגת תהליך עבודה

עם הסריקות התלת־מימדיות אתם יכולים בקלות לבצע בקרת איכות ולוודא ביצוע נכון לפי תוכניות ולפי התקן ולוודא שהכל מתבצע כראוי על הצד הטוב ביותר בכל שעה ביום ומבלי להגיע לאתר.

מחפשים מודד מוסמך לפרויקטים שלכם?
תתקדמו! עם הסריקות שלנו אתם חוסכים זמן וכסף על המדידה, ומקבלים סריקה שזמינה לכם בכל זמן וכל מקום להוצאת כל מידה שהיא מהמבנה. ובתוספת תוכלו לקבל גם תוכנית Autocad 2D או Revit 3D!

מאוד ברור שלקוחות הכי רוצים להיות מעודכנים בכל שלב ולדעת מה קורה, ואיזה דרך יותר מרשימה מלתת להם להיות במקום ולראות את ההקדמות ביחס למה שהיה לפני זה דרך הטלפון בכל זמן ומכל מקום?

יתרונות של סריקות תלת־מימדיות בתחום הבנייה

בקרה בתהליך

הסריקות יכולות לספק תמונה מדוייקת של המבנה בצורה המאפשרת השוואה לסריקות הקודמות ולתוכניות ובכך לזהות בקלות כל סטייה בכדי להמנע ממנה מראש.

באמצעות הסריקה ניתן לבצע בקלות מיפוי מלא של כל התשתיות במבנה ולהימנע מפגיעה בתשתיות חשמל או אינסלציה בשלבים מתקדמים כמו טייח או ריצוף למשל.

מיפוי תשתיות

כמה פעמים יצא שהייתם צריכים לחזור לאתר בשביל מידה או שתיים ששכחתם לצורך כתבי כמויות והזמנת חומרים? היום אפשר להוציא בקלות כל מידה מהאתר אפילו מהספה בסלון.

הוצאת מידות

הצגת התקדמות הבנייה ללקוח

כל קבלן יודע שללקוח הכי חשוב להיות חלק מהתהליך. לדעת כל התקדמות והתפתחות ולראות את העבודה בעיניים שלהם, עם הסריקות התלת־מימדיות אתם יכולים לאפשר ללקוחות שלכם להיות מעודכנים ולהיות בראש שקט שהם רואים כל התפתחות והתקדמות בעבודה כאילו הם נמצאים באתר ביחד איתכם.