יצירת

סיורים וירטואליים

סיורים וירטואליים הם הדרך המושלמת להציג את הדירה שלך ללקוחות פוטנציאליים, גם אם אינך נמצא בבית. הסיורים נגישים 24/7, כך שהלקוחות יכולים לצפות בהם בכל זמן ובכל מקום. הם גם מאפשרים לך להציג את הדירה שלך בצורה מקיפה ומדויקת, ללא צורך בתיאום מראש עם הלקוחות.

באתרי אירוח ותיירות

מתווך, בתים למכירה, סיורי נדל"ן
מתווך, בתים למכירה, סיורי נדל"ן

יתרונות סיורים וירטואליים בתיירות

שיווק

חווייה ייחודית

תכנון אירועים

בית פתוח, נדל"ן נכסים למכירה, בית למכירה
בית פתוח, נדל"ן נכסים למכירה, בית למכירה
בתים למכירה, בתים להשכרה, חיפוש בתים
בתים למכירה, בתים להשכרה, חיפוש בתים
גלאמפינג, תיירות, לינה, אירוח כפרי, אירוח, bnb, airbnb, bed and breakfast
גלאמפינג, תיירות, לינה, אירוח כפרי, אירוח, bnb, airbnb, bed and breakfast

תמונה שווה 1000 מילים, ועדיין תמונה אחת אף פעם לא מספיקה, אז בואו להראות ללקוחות שלכם איך נראה החדר שישנו בו ב־360 מעלות. ותמכרו להם את החלום של החופשה המושלמת.

כשכולם מראים תמונות, תיהיו האתר הייחודי שמראה ללקוחות שלהם את כל מה שיש לכם להציע בצורה קצת שונה. תאפשרו להם להרגיש את התחושה של חופשה אצלכם עוד לפני שסגרו את התאריכים.

סיורים וירטואליים יכולים לשמש כדי לקדם אירועים או כנסים. עם האפשרות לסייר וירטואלית במקום ולאמוד את המרחב והיכולת להשתמש בו, הלקוחות יכולים בקלות להבין אם המקום מתאים לאירוע שלהם ולהגיע להחלטה.

בעלי אתרי תיירות ואירוח צריכים תמיד להיות עם היד על הדופק בכל מה שקשור לשיווק, תמיד לדאוג שאתם בכל האפליקציות והאתרים הכי חמים, שהתמונות מתעדכנות וחוות הדעת החמות ממשיכות לעלות. אבל יש לנו דרך חדשה לפירסום להציע לכם.
במקום תמונות, אנחנו מציעים לכם ליצור סיור וירטואלי לאתר שלכם, ובכך לתת ללקוחות את טעם החופשה עוד לפני שסגרו אותה ולתת להם את חווייה של 360 מעלות של החדר שישנו בו והאתר שיבלו בו. עם שקיפות מלאה של גודל החדר והמתקנים הזמינים לשימוש, הלקוח יכול להיות בטוח שמה שהוא רואה זה מה שהוא מקבל ואתם נמצאים בתיאום ציפיות מלא עם הלקוח.

סיורים וירטואליים באתרי תיירות ואירוח