סיורים וירטואלים שיצרנו

סיור וירטואלי בנכס לתיווך

אומרים שתמונה שווה אלף מילים, אבל כשזה מגיע לתיווך אף אחד לא רוצה לקנות לפי תמונה בלבד. הסיור הוירטואלי שלנו נותן ללקוחות שלכם את הסיור הראשוני בבית כדי לראות ב־360 מעלות את הנכס ולהחליט אם הם באמת מעוניינים או לא.
עם כזה כלי חזק בתיווך אפשר בקלות להגיע למספר רב יותר של לקוחות ולחסוך זמן על סיורים ללקוחות שיגלו שהם לא מעוניינים.

השוק הישן של נתיבות

בעלי העסקים בשוק הישן של נתיבות ראו אותנו סורקים את המקום לפני תחילת עבודה על שיפוץ ומתיחת פנים כוללת שהמקום יעבור בקרוב, וההרגשות הייתה ממש בולטת. בסוף השיפוץ יהיה ממש יפה לראות את ההבדל בין הסריקות.
וגם להכנס ולהיזכר איך המקום היה נראה במשך כל־כך הרבה שנים.

חוות הפרסה

פרויקט מאוד מרגש שאנחנו שמחים לקחת בו חלק. סריקה לצורך הצגת סיור וירטואלי למשקיעים ותורמים לצורך התנעת פרויקט ליצירת חווה שיקומית לפוסט־טראומה ובעיות רגשיות למיניהן.

אולם התצוגה החדש של קליל

סיור וירטואלי של אולם התצוגה החדש של קליל בראשון־לציון בתום תהליך הבנייה. בסניף הושקעה כל כך הרבה מחשבה ודיוק בתכנון, בעיצוב הפנים ובביצוע,, שכיף שאפשר להציג לכל הלקוחות את המוצר המוגמר. למעצבת הפנים, הקבלן ובעלי החנות.

מעקב תהליך בנייה

סריקת אתר בנייה של מבנה משרדים לצורך מעקב תשתיות, מדידות, עדכון ובקרת איכות העבודה. סריקה בזמן תהליך הבנייה יעילה גם ללקוח הקצה וגם להבטחת עבודה איכותית ומדוייקת ככל האפשר.

מסירת העבודה

עם התקדמות העבודה של מבנה המשרדים אנחנו מגיעים וסורקים את התקדמות העבודה וכל אפשר לעשות מעקב תשתיות והצגת הבנייה ללקוח בקלותלצורך חשבונות ואישור. את הסיור הזה סרקנו ביום מסירת העבודה. דבר שמאפשר הצגה נרחבת של כל העבודה והאיכות שלה ביחס לסריקות הקודמות.