שירות

מדידות

לאחר סריקה כוללת לנכס או לאתר הבנייה אתם מקבלים מודל תלת מימדי המאפשר לכם להוציא מידות בזמן אמת בעצמכם, או בשירות נוסף לקבל תוכנית אוטוקאד או תוכנית תלת מימדית ברוויט המופקים מתוך הסריקה עצמה.

לאדריכלות, עיצוב פנים ובניין

מתכננים שיפוץ?

צריכים מדידה?

בונים בית?

לפני שיפוץ? שירות הסריקה שלנו יאפשר לכם לקבל בקלות את כל המידות הנחוצות לכם לצורך תכנון וקבלת הצעות מחיר. בנוסף אתם מקבלים סיור וירטואלי זמין שיאפשר לכם לראות במבט־על את כל הבית ולראות את כל האופציות לשינוי שתרצו לשנות.

צריכים מדידה לאתר הבניה שלכם?
תתקדמו! עם הסריקות שלנו אתם חוסכים זמן וכסף על המדידה, ומקבלים סריקה שזמינה לכם בכל זמן וכל מקום להוצאת כל מידה שהיא מהמבנה. ובתוספת תוכלו לקבל גם תוכנית Autocad 2D או Revit 3D!

התחלת לבנות את בית החלומות שלכם?
מזל־טוב
עם הסריקות שלנו תוכלו לקבל בכל מקום ובכל זמן סיור באתר ולראות את התקדמות הבנייה ולקבל מידות לצורך תכנון ועיצוב, בקלות ומהירות.

סריקת תלת מימדית היא טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת ליצור מודל תלת מימדי מדויק של אתר הבנייה או הבית. הסריקות משמשות למגוון רחב של מטרות, כולל יצירת סיורים וירטואליים, מדידות, הנדסה לאחור ועוד.

סריקות תלת מימדיות לצורך מדידות

יתרונות של מדידות דרך סריקה תלת־מימדית

חיסכון בזמן

הסריקה מהירה ותוך זמן קצר אתם מקבלים סריקה כוללת של כל המבנה, ואם אתם רוצים יש אפשרות להוציא ממנה בקלות גם תוכנית מדידה דו מימדית בAutocad או תלת מימדית בRevit

את הסריקה מבצעת המצלמה הייחודית וחוסכת זמן יקר ובהתאמה גם כסף ולכן זולה ממודד שמגיע לשטח לסרוק. בנוסף, הסריקה משמשת למספר דברים כמו מעקב התקדמות העבודה, הצגה ללקוחות, ומדידות וחוסכת ומכסה לכם דברים רבים בתוכה.

חיסכון בכסף

לאחר הוצאת הסריקה היא זמינה לכם בכל זמן ומכל מקום. בקלות אפשר להכנס לסריקה ולקחת כל מידה מכל חלק בסריקה, לצורך הזמנת חומרים, חשבונות חלקיים ועוד.

זמינות

לפני שאתם מוציאים את המטר ומתחילים למדוד, קבלו את האלטרנטיבה החדשה. אתם יכולים לשבת מול הסיור התלת מימדי בכל זמן וכל שעה, ולראות את הבית שלכם מזוית על המאפשרת לכם לתכנן את השיפוץ כמו שאתם תרצו. בנוסף בתוספת תשלום ניתן למקם ריהוט לדוגמה ולראות מה יתאים בחלל.

מה אתם צריכים לדעת על סריקות תלת מימדיות לפני שיפוץ